Kelgukoerte foorum

tagatausta muusika

urmas | 17.02.2010


Kas keegi oskab öelda mis selle laulu nimi on mis on tagataustaks kui on mingid mõtlikud kohad see viiuli muusika?


  • mina ise
    posti ja laura lugu on Ennio Morricone "Chi Mai"....usun, et mõtlesid seda.
  • sirlemerle
    mina ise kirjutas, 26.03.2010:
    posti ja laura lugu on Ennio Morricone "Chi Mai"....usun, et mõtlesid seda.
    oleneb mis laulu sa mõtled
  • mariliis
    tere . et mul oleks ka üks küsimus . keegi teab selle laulu nime mis eilses ( 23.aprill ) Kelgukoerte saates oli ? sõnad olid umbes siuksed : " käed kus on käed , teki peal." kohutavalt hakkas meeldima .

    ettetänades: Mariliis ja Riina
  • sirlemerle
    mariliis kirjutas, 24.04.2010:
    tere . et mul oleks ka üks küsimus . keegi teab selle laulu nime mis eilses ( 23.aprill ) Kelgukoerte saates oli ? sõnad olid umbes siuksed : " käed kus on käed , teki ... [Kuva kogu postitust]
    see oli hu Tüdrukud tantsivad ma ka otsin seda laulu aga ma ei leia seda kusagilt
  • Liz
    sirlemerle kirjutas, 24.04.2010:
    see oli hu Tüdrukud tantsivad ma ka otsin seda laulu aga ma ei leia seda kusagilt
    Lugu "Tüdrukud tantsivad" on täiesti olemas HU? uuel plaadil, mis on nüüseks ka poelettidele jõudnud.

    Lähiajal ehk tekib plaat koos üksikslugude ostmise võimalusega ka internetipoodi muusika24.ee....vähemalt kõik varasem Hu? kraam on seal olemas.
  • sampla
    http://www.kelgukoerad.tv/video/koik-teed-viivad-lounasse-1
    mis lugu hakkab 10:03 tänks
  • Kats
    sirlemerle kirjutas, 24.04.2010:
    see oli hu Tüdrukud tantsivad ma ka otsin seda laulu aga ma ei leia seda kusagilt
    see laul on täiesti youtubes olemas
  • Mammu
    Kas keegi teab selle laulu nime mis tuleb siis kui Kõrj ja Kirsika koos on ? :D
  • Tribeca
    Tribeca
    Mammu kirjutas, 13.05.2013:
    Kas keegi teab selle laulu nime mis tuleb siis kui Kõrj ja Kirsika koos on ? :D
    Harry Nilsson - How Can I Be Sure Of You
  • Merliis
    Tere,
    Sooviks abi tagatausta muusika tuvastuses. Lugu asub "Paastulaager 2". Hooaeg 7. Väga kena klaveri osa on see. Väga sooviks teada laulu pealkirja...
  • Palun abi
    Kas keegi teab 6. hooaja viimase (13.) osa klassikalise pala nime, mis hakkab 49:30?
  • A
    Kas keegi teab 6. hooaja viimase (13.) osa klassikalise pala nime, mis hakkab 49:30?